Sağlık çalışanları promosyon ödemesi için bastırıyor

Sağlık çalışanları promosyon ödemesi için bastırıyor
Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, sağlık personeli için yürütülen promosyon çalışmaları kapsamında Yapı Kredi Bankasından acil promosyon teklifi beklediklerini açıkladı

Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, sağlık personeli için yürütülen promosyon çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yapı Kredi Bankasında acil promosyon teklifi beklediklerini anlatan Özdemir, “Sağlık çalışanları olarak gücümüzü ve irademizi sınamaya çalışanlara son uyarımızdır” dedi.

PROMOSYON UYARISI

Sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapan Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, “Bilindiği üzere promosyon konusunda süreç ilgili bankanın bizlerden süre isteyerek yeniden teklif verme aşamasında takıldı. Teklifin bir an önce verilmemesi halinde banka bölge müdürlüğü önünde toplu olarak Basın açıklaması yapacağımızı bildiriyoruz. Bizler başta Yapı kredi bankasının İzmir ve Ege bölgesi yetkilileri olmak üzere bankanın tüm yetkililerini buradan uyarıyoruz ve bir an önce bu sürecin tamamlanmasını talep ediyoruz. Sağlık Çalışanları olarak gücümüzü ve irademizi sınamaya çalışanlara son uyarımızdır. Maalesef tüm ısrarlarımıza rağmen banka yetkilileri sağlık çalışanlarını yok saymaya, bizleri oyalamaya ve süreci uzatmaya yönelik bir davranış içerisindedirler” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
En Yeniler